Haber Hattı ve Reklam İletişim : 0543 722 30 15

vansokakhaber@gmail.com

girne

İpekyolu Belediyesi'nin Yeni Dönem Spor Okulu Kayıtları İçin Başvurular Başlıyor!

30 Eylül 2023
İpekyolu Belediyesi'nin Yeni Dönem Spor Okulu Kayıtları İçin Başvurular Başlıyor!

İpekyolu Belediyesi'nin bu spor okulu kayıtları ücretsiz olarak sunulacak ve kontenjanlarla sınırlı olacaktır. Tüm vatandaşlar, spor yapma fırsatından ücretsiz olarak faydalanabilecektir.

İpekyolu yolu Belediyesi, sağlıklı yaşamı teşvik etmek ve vatandaşlara spor yapma fırsatı sunmak amacıyla 7'den 70'e her yaştan kişiye yönelik spor okullarının yeni kayıt dönemini başlattı. İlçede bulunan farklı merkezlerde çeşitli spor branşlarında verilecek olan kurslar, gençlerden yetişkinlere kadar herkesin katılımına açık.


İpekyolu Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından sunulan kurslar arasında kadın spor salonlarına ek olarak basketbol, voleybol, futbol, atletizm, badminton, kort tenisi, masa tenisi, ayak tenisi, pilates, reformer, zumba, hiit cardio, fitness, boks, kickboks, yoga, step&aerobik, trambolin, jimnastik, bale, modern dans, tekvando, okçuluk, bocce, zorbing, golf, yüzme, çocuk zumba, çocuk yoga ve paintball gibi toplamda 30 farklı branş bulunuyor.


Kurslar, alanında uzman eğitmenler eşliğinde verilecek ve başvurular kimlik fotokopileri ile ilgili merkezlerde kabul edilecektir. Sadece yüzme kursu için başvurular kimlik fotokopileri ve veliler aracılığıyla İpekyolu Belediyesi hizmet binasının 4. katındaki Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nde alınacaktır. Yüzme kursu, 10-13 yaş arası kız ve erkek çocuklar için sunulacaktır.


Kayıt başvuruları 2 Ekim 2023 Pazartesi gününden itibaren Karşıyaka Spor Kompleksi, Bostaniçi Toplum Merkezi Spor Salonu, Hüsrev Paşa Parkı Spor Tesisi, Çocuk Spor Merkezi, Bahçıvan Mahallesi Kadın Spor Merkezi, Şerefiye Mahallesi Kadın Spor Merkezi, Cevdet Paşa Mahallesi Kadın Spor Merkezi ve Alipaşa Kadın Spor Merkezi'nde kabul edilecektir.


İpekyolu Belediyesi'nin bu spor okulu kayıtları ücretsiz olarak sunulacak ve kontenjanlarla sınırlı olacaktır. Tüm vatandaşlar, spor yapma fırsatından ücretsiz olarak faydalanabilecektir.Van haber Van haberleri 

  Haber Galeri
Yorum Ekle

kod


© Tüm Hakları Saklıdır.