Haber Hattı ve Reklam İletişim : 0543 722 30 15

vansokakhaber@gmail.com

Büyükşehir

Vanspor yönetiminden ilk açıklama geldi

23 Haziran 2022
Vanspor yönetiminden ilk açıklama geldi

Vanspor’da dün hareketli saatler yaşandı. Yeni sezon öncesi yapılan tüm hazırlıklar başkan Mehmet Avcı’nın görevi bırakmasıyla istifalar da ardı ardına geldi.

Başkan Mehmet Avcı ve as başkan Akın Dinçer İstifalarını yönetime sunarken Yönetim kurulunda alınan karar ile olağan üstü kongre tarihine kadar Kulüp Başkanlık görevini Yavuz Kuşan, Asbaşkanlık görevini Yunus Emre Aykaç devredildiğini duyurdu.


 Vanspor FK’dan yapılan açıklamada, “Kulüp Başkanımız Sn. Mehmet Avcı ve Asbaşkanımız Sn. Akın Dinçer 22.06.2022 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Yönetim Kurulu toplantısında, yaşanan son gelişmelerin ardından gördükleri lüzum üzerine istifalarını sunmuşlardır. Değerli yöneticilerimize kısa sürede kulübümüze kazandırdıkları değer ve tüm çalışmaları için teşekkür ediyoruz.


 Yönetim kurulunda alınan karar ile olağan üstü kongre tarihine kadar Kulübümüzün Başkanlık görevini Yavuz Kuşan, Asbaşkanlık görevini Yunus Emre Aykaç devralmıştır. Taraftarlarımız şundan emin olsun ki, Kulübümüz kongre tarihini beklemeden çok hızlı bir şekilde yeni sezon planlamasına kaldığı yerden devam edecek gerekli tüm çalışmaları ilerletecektir.” Denildi.


Kaynak:şehrivan

Haber Galeri
Yorum Ekle

kod


© Tüm Hakları Saklıdır.